Informacje
  1. Na tej stronie pragnę prezentować „kawałki” przydatnej wiedzy psychologicznej: praktyczne porady, sprawdzone rozwiązania, omówienia (z perspektywy psychologa) typowych problemów dotyczących dzieci, rodziców i dorosłych, jak również przedstawić parę zagadnień psychologicznych z naukowego, bądź interdyscyplinarnego punktu widzenia. Niektóre treści mogą zaskakiwać np. nietypowym podejściem Autorów – chciałabym zachęcić Czytelników do refleksji i dyskusji. Niektóre zaś zagadnienia wydadzą się już wielokrotnie przepowiedziane, ale część osób, która do mnie trafia, pyta o podobne sprawy – myślę, że ta strona może im pomóc spokojnie przemyśleć poruszone podczas rozmowy kwestie, czy uporządkować wiedzę.
  2. Niektóre artykuły zabezpieczone są hasłem dostępu – przeznaczone są one dla psychologów-praktyków lub dla moich studentów.
  3. Treści, które publikuję, są mojego autorstwa, często są wynikiem lat pracy, nauki i doświadczeń. Nie zgadzam się na ich kopiowanie, ani powielanie w jakiejkolwiek formie. Treści innych Autorów zawsze są opatrzone Ich nazwiskiem, z podaniem innego źródła publikacji, opublikowane za Ich zgodą. Uprzejmie proszę o nierozpowszechnianie tych materiałów bez zgody Autorów.
  4. Dołączone do treści obrazki częściowo należą do mnie, częściowo pochodzą z nieprzebranych czeluści Internetu. Staram się zawsze sprawdzać, czy autor nie zastrzegł praw do ich publikowania – jeśli jednak zdarzy się tak, że wzięłam coś Twojego bez Twojej zgody – proszę o informację, usunę wtedy obrazek.
  5. I ostatnia sprawa: Strona ma charakter informacyjny. Nie jest formą udzielania pomocy psychologicznej konkretnym osobom – za pośrednictwem maila. Natomiast istnieje możliwość odpłatnych konsultacji online  (terminarz online będzie dostępny wkrótce!). Aktualnie proszę się kontaktować w tej sprawie: ewalodygowska@gmail.com

I to by było na tyle 🙂 Miłego czytania.

Ewa Łodygowska        Przechwytywanie

Możliwość komentowania jest wyłączona.